Zaterdagavond zijn we naar de start gegaan van de FOX Amsterdam Halloween Parade
deze begon bij de ingang van het metro station Rokin. Dit is de grootste Halloween Parade van Nederland dwars door het centrum van de hoofdstad. Het is tevens een stoet van Deviant Mutant Vehicles: verminkte, omgebouwde voertuigen. Het thema dit jaar is “Dia de los Muertos”. Het aansluitende feest op het Westergasfabriekterrein duurt tot in de vroege uurtjes
We waren lekker bijtijds en er stonden toen al wat partygangers. Het duurde niet lang of daar kwamen alle vampiers, heksen, enge clowns, supermannen, zombies, monsters, demonen, onheilpredikers, bloedende bruiden, creepy dokters en mummies aangelopen. Prachtig om mee te maken.
Er waren erbij die er echt wat van gemaakt hadden, soms zag het er zo echt uit, best wel beangstigend.
Uiteindelijk ging de stoet van start eerst naar de Dam en vervolgens via de Raadhuisstraat naar de Rozengracht.
Wij zijn blijven steken op de Raadhuisstraat omdat daar ter hoogte van de wegwerkzaamheden de stoet niet al te hard ging en dus een mooie gelegenheid was om te fotograferen.
